Aktualności

Moda na ekologiczne opakowania

14.09.2017

Ludzie przywiązują coraz większą wagę do pochodzenia produktów, którymi się otaczają pragnąc żyć bardziej świadomie w kontekście ochrony środowiska. Trend ten jest widocznie zauważalny również w branży opakowań.

Gadżety reklamowe i ich rola w budowaniu wizerunku marki

05.09.2017

Długopis lub kubek z logo firmy, torebki papierowe z nadrukiem, pendrive, kalendarz czy firmowa koszulka. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ogromny potencjał marketingowy mają tego typu gadżety reklamowe. Mają bardzo szeroki zakres oddziaływania i bezpośrednio przyczyniają się do budowania rozpoznawalności marki, a ich cena jest znacznie niższa niż w przypadku tradycyjnej reklamy w formie billboardów lub ogłoszeń prasowych. Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe i czym kierować się przy ich wyborze?

5 powodów, dla których warto wybrać torby papierowe

07.08.2017

Jeszcze kilka lat temu w powszechnym użyciu były foliowe jednorazówki zwane potocznie reklamówkami. Obecnie odchodzi się od nich na rzecz ekologicznych toreb papierowych, które zyskują coraz większą popularność. Jakie są korzyści wynikające z ich stosowania? Dlaczego warto wybrać torby papierowe Ecosac?

Krótka historia druku

07.08.2017

Obecnie trudno wyobrazić sobie jak wyglądałoby nasze życie, gdyby nie wynaleziono druku. Co ciekawe, historia jego powstania jest stosunkowo krótka. W efekcie poligrafia jest jedną z niewielu dziedzin, która może się pochwalić tak szybkim tempem ewolucji.

Torby przyjazne środowisku jako opakowanie na prezent

26.07.2017

Wszyscy uwielbiamy zarówno dawać, jak i otrzymywać prezenty. Jeśli prezent trafi w nasze gusta, wówczas wywołuje na twarzach uśmiech i radość. Jednak oprócz jego zwartości, coraz większą wagę przykłada się również do opakowania, w końcu pierwsze wrażenie odgrywa bardzo dużą rolę.

Historia papieru

11.07.2017

Zdaniem wielu bez niego nie istniałaby nasza cywilizacja. Od blisko dwóch tysięcy lat papier obecny jest w życiu człowieka. To na papierze drukowane są książki i różnego rodzaju dokumenty, z niego powstają także torby papierowe, które oferujemy w naszym sklepie. Kto wynalazł papier? Jak dotarł do Europy? Jak wyglądały początki rozwoju papiernictwa w Polsce?

 

Co warto wiedzieć o druku offsetowym?

05.07.2017

W poprzednim artykule pisaliśmy o historii sitodruku. Dziś postaramy się nieco przybliżyć inną metodę druku, którą proponujemy klientom zamawiającym torby papierowe zarówno w małych, jak i hurtowych ilościach. Mowa o offsecie, który jest najbardziej zaawansowaną metodą druku płaskiego.

Fleksograficzna metoda druku

03.07.2017

W poprzednich dwóch artykułach pisaliśmy o metodzie sitodruku oraz o druku offsetowym. Tym razem postaramy się nieco przybliżyć inną technikę drukarską – fleksografię. Czym jest fleksografia? Jak powstała? Gdzie najczęściej stosuje się druk fleksograficzny?

Sitodruk – od XVII w. do współczesności

23.05.2017

Firma Ecosac oferuje swoim Klientom torebki papierowe z nadrukiem wykonane metodą sitodruku. Ta metoda jest wykorzystywana w przypadku niskonakładowych nadruków, dla Klientów, którzy zamawiają małą ilość torebek ekologicznych. Dziś przyjrzymy się bliżej historii sitodruku, który służy do nadruków nie tylko na papierze, ale także na innych materiałach.

 

Certyfikat FSC – co to takiego?

15.05.2017

Większość toreb papierowych dostępnych w naszym sklepie internetowym posiada certyfikat FSC. Co to oznacza? Jakie warunki powinny być spełnione, żeby produkt mógł taki certyfikat otrzymać? Jakie są typy certyfikatów FSC?

Jakie są cechy skutecznej reklamy?

20.04.2017

Reklama to wyjątkowo silne narzędzie marketingowe, które ma na celu skłonienie konsumentów do nabycia określonych towarów lub usług. Dobrze skonstruowany przekaz reklamowy przyczynia się do wzrostu sprzedaży i buduje rozpoznawalność marki. Jakie cechy powinna mieć skuteczna reklama?

Z jakich surowców wytwarzane są torby papierowe Ecosac?

12.04.2017

Oprócz metody nadruku, ilości koloru, nakładu i rodzaju zastosowanego uchwytu niezwykle
istotnym parametrem jest rodzaj papieru, z którego wykonane będą torby reklamowe. Opakowania
Ecosac wytwarzane są z surowców takich jak papier kredowy, papier typu Kraft oraz makulatura.
Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje papieru?AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.