Witamy w Ecosac!

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres rekrutacja@ecosac.pl

Dbając o ochronę danych osobowych potencjalnych pracowników zwracamy się z prośbą o załączenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AP Holding S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.
Aplikacje, które nie będą posiadać klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane i będą natychmiastowo usuwane ze zbioru danych przedsiębiorstwa.

Proces rekrutacji w Naszej firmie składa się z czterech etapów:

Etap 1
Weryfikacja i selekcja złożonych dokumentów

Dział Kadr przegląda uważnie wszystkie nadesłane aplikacje. Każdy Kandydat może być pewien, że otrzyma od nas informację zwrotną o postępowaniu rekrutacyjnym.

Etap 2
Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami.

Dział Kadr kontaktują się telefonicznie z Kandydatami, którzy najlepiej odpowiadają wymaganiom stawianym na danym stanowisku i zapraszają ich na rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 3
Przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Kandydat zostaje zapoznany ze specyfiką pracy, warunkami zatrudnienia, wynagrodzeniem oraz możliwościami rozwoju na danym stanowisku. Zostaje oprowadzony również po naszym zakładzie produkcyjnym.

Etap 4
Dostarczenie niezbędnych dokumentów i podjęcie zatrudnienia w Ecosac.

Etap 4* Jeżeli Kandydat nie jest pewien, czy praca w naszej firmie spełni jego oczekiwania lub czy sprawdzi się na danym stanowisku, jesteśmy w stanie zaproponować mu 2 dniowy okres próbny – szkoleniowo/wdrożeniowy. Po tym czasie, Kandydat może podjąć decyzję czy chce się z nami związać na dłużej.

Zadzwoń do nas Sklep internetowy
service-technology service-bags service-ecommerce allegro-icon facebook-icon instagram-icon