-->
29 kwietnia 2016

Torba papierowa i jej wszechstronne zastosowanie

W tym artykule chcielibyśmy podejść do torby papierowej trochę inaczej, na wesoło. Torba papierowa to produkt, który ma być nośnikiem reklamy, dopełnieniem sprzedawanego produktu. Po transakcji trafia ona do klientów, którzy wykorzystują ją na różne sposoby. No właśnie jakie są ciekawe i nietypowe zastosowania torby papierowej? Przedstawiamy kilka pomysłów, które mogą okazać się całkiem przydatne.

Utrzymanie porządków w domu – zorganizowanie domu i utrzymanie w nim porządku wcale nie jest tak łatwe jakby mogło nam się wydawać. Warto wykorzystać ciekawe pomysły, które nie są kosztowne, a pomogą utrzymać nam porządek. W jaki sposób wykorzystać torby papierowe? Możemy przechowywać w nich rzeczy, podpiszmy co znajduje się w danej torbie, a łatwiej będzie nam odnaleźć przechowywane w szafkach przedmioty. Torby papierowe mogą także przydać się w kuchni, znacznie ułatwią nam segregację śmieci, wrzucanie do nich odpadów przeznaczonych na kompostownik usprawni cały proces. Papier jest bezpieczny dla jedzenia, możemy przechowywać w nim owoce czy warzywa, dzięki czemu dłużej utrzymają świeżość, torba papierowa będzie także świetnym opakowaniem na lunch.

Zabawka dla kota – posiadacze zwierząt, a w szczególności kotów wiedzą jak bardzo uwielbiają one papierowe torby i pudełka. Żadna droga zabawka nie zastąpi im papierowej torby, do której mogą się schować. Torbę można przerobić wedle własnych pomysłów i stworzyć oryginalną zabawkę, którą pokocha każdy kot, nie wyrzucajcie torby papierowej wasz kot wam tego nie wybaczy 🙂

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii na facebooku:]

https://www.facebook.com/ECOSAC.APHolding/photos/pcb.1124744304243715/1124743974243748/?type=3&theater

Oryginalna dekoracja – torby papierowe możemy wykorzystać również do stworzenia własnej, oryginalnej dekoracji. Świetnie sprawdzą się w roli lampionów podczas imprezy w ogrodzie. Wystarczy wybrać torbę, która nam się podoba i ustawić w niej świeczkę, oczywiście należy przy tym uważać aby nie stworzyć zagrożenia. Bardzo fajnym pomysłem jest również stworzenie własnych okładek na książki, będą nie tylko fajnie wyglądały ale również pomogą ochronić książkę przed uszkodzeniami.

Sposobów na wykorzystanie torby papierowej jest wiele. Coraz więcej osób to wykorzystuje i tworzy wspaniałe rzeczy. Zamieniając jednorazówki, które lądując na śmietniku zaszkodzą środowisku, na torby papierowe, dbamy o środowisko, a także zyskujemy produkt, który jest przydatny.

Może zainteresują Cię również:
Zadzwoń do nas Sklep internetowy
service-technology service-bags service-ecommerce allegro-icon facebook-icon instagram-icon