Kontakt

Dane kontaktowe

 

          • Siedziba/Produkcja:
          • AP Holding S.A.
          • ul. Konduktorska 39 B - C
          • 40 -155 Katowice
          • tel.:  +48 32 781 21 30
          • fax.: +48 32 781 21 32
          • e-mail: info@apholding.pl
          • Skype: Ecosac_APHolding
             
              •  
              • Dział handlowy:
              • Katarzyna Harnot 
              • (Kierownik Działu Handlowego)
              • tel.: + 48 32 781 21 37
              • tel. kom.: + 48 606 837 700
              • e-mail: k.harnot@apholding.pl
                •  
            • Agnieszka Orciuch- Szypulska 
            • (Starszy Specjalista ds. Handlowych)
            • tel.: + 48 32 781 21 34
            • tel. kom.: + 48 734 488 198
            • e-mail: a.szypulska@apholding.pl
            •  
Ksenia Marchewka
(Młodszy Specjalista ds. Handlowych)
tel.: + 48 32 781 21 29
tel. kom.: + 48 728 980 513
e-mail: k.marchewka@apholding.pl
 
Joanna Gochna
(Młodszy Specjalista ds. Handlowych)
tel.: + 48 32 781 21 39
e-mail: j.gochna@apholding.pl
 
            • Sklep ON-LINE/obsługa zamówień:
            • Katarzyna Fonfara  
            • (Młodszy Specjalista ds. Handlowych)
            • tel.: +48 32 781 21 36
            • tel. kom.: +48 606 852 700
            • e-mail: k.fonfara@apholding.pl
            •  
  • Dane do faktury:
  • AP Holding S.A.
    Al. Focha 32/3
    30-119 Kraków
    NIP 676-238-22-27
    KRS 0000413041
    Bank: BGŻ BNP PARIBAS S.A.
    nr rachunku: PL 13 1600 1013 1848 4646 7000 0001

     
  •  
  • Dział administracji:
    • Katarzyna Król
    • (Kierownik ds. Administracji)
    • tel.: + 48 32 781 21 30
    • tel. kom.: + 48 606 953 200
    • e-mail: k.krol@apholding.pl
    •  
  • Dział produkcji:
  • Grzegorz Wojdalski
  • (Kierownik ds. Produkcji)
  • tel.: + 48 32 781 21 35
  • tel. kom.: + 48 600 088 639
  • e-mail: g.wojdalski@apholding.pl
  •  
  • Dział logistyki:
  • Renata Pawula
  • (Kierownik ds. Logistyki)
  • tel.: + 48 32 781 21 31
  • tel. kom.: + 48 608 209 523
  • e-mail: r.pawula@apholding.pl
  •  
  • Magazyn:
  • tel. kom: + 48 882 161 704
  • e-mail: magazyn@apholding.pl

 

  •  


AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.