-->
22 kwietnia 2021

Torby papierowe na zakupy – jakie zamówić do swojego sklepu?

Torby papierowe na zakupy coraz mocniej wypierają z rynku popularne foliówki. Jest to bardzo pozytywny trend, który świadczy z jednej strony o odpowiedzialnym podejściu sprzedawców, a z drugiej o rosnącej świadomości na temat potrzeb naszej planety wśród konsumentów. Jeśli masz sklep, na przykład odzieżowy, to torby papierowe stanowią podstawowy element prowadzenia tego biznesu. Jest to dostateczny powód, aby zainwestować w porządne produkty, które będą dobrze korespondować z charakterem budowanej marki. Dowiedz się, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę zamawiając torby papierowe na zakupy do Twojego sklepu.

Dopasowanie toreb papierowych do asortymentu

Najważniejszym kryterium wyboru toreb papierowych na zakupy powinien być ich rozmiar. Chodzi tutaj o to, aby przedmioty, które oferujesz w sklepie, z jednej strony bez problemu się do tych toreb mieściły, a z drugiej nie mogły się w nich swobodnie przemieszczać. Optymalizacja: to słowo-klucz, którym warto się tutaj kierować.

Wiedząc o tym w sklepie internetowym Ecosac zaoferowaliśmy bardzo szeroki wybór toreb papierowych na zakupy w aż siedmiu wariantach wymiarowych. Kupisz u nas online torby w rozmiarach:

  • „xs” – 18x8x21 cm,
  • „xs” – 22x10x28 cm,
  • „s” – 25x11x32 cm,
  • „m” – 32x12x40 cm,
  • „m” – 32x17x39 cm,
  • „l” – 45x16x48 cm,
  • „xl” – 54x14x44 cm.

Tak duży wybór toreb reklamowych sprawia, że odpowiednie produkty dla siebie znajdą właściciele wszelkich biznesów opartych na bezpośredniej sprzedaży: od sklepów z odzieżą i obuwiem, przez sklepy z elektroniką, salony jubilerskiej i księgarnie, aż po sklepy budowlane i hipermarkety.

Jeśli prowadzisz sklep spożywczy, garmażeryjny czy z np. z ekologiczną żywnością, to powinieneś zainteresować się naszymi torbami cateringowymi. Są one dostępne w trzech wariantach wymiarowych, czyli:

  • 25x15x33 cm,
  • 32x17x39 cm
  • 34x20x35 cm

Takie torby, dzięki solidnej konstrukcji oraz mocnemu uchwytowi, idealnie nadają się do pakowania w nie produktów, które pod żadnym pozorem nie powinny upaść na ziemię – jak na przykład jedzenie.

Jednak rozmiar i przeznaczenie toreb papierowych na zakupy nie są jedynymi czynnikami, które powinny decydować o wyborze konkretnych produktów. Sprawdź, co jeszcze warto wziąć pod uwagę.

Jakość wykonania

Może się wydawać, że torby papierowe na zakupy niczym się od siebie nie różnią. Jeśli jednak kiedykolwiek zdarzyło Ci się otrzymać od sprzedawcy produkty zapakowane w torbę, która po chwili zaczęła się rozdzierać i z ledwością doniosłeś zakupy do bagażnika samochodu czy do domu, to dobrze wiesz, że tak nie jest.

Nie ma przypadku w tym, że największe i najbardziej rozpoznawalne marki w Polsce zaopatrują się w torby papierowe na zakupy właśnie w Ecosac. Przypomnijmy, że wśród naszych klientów są m.in. CCC, Gino Rossi, Empik, Wojas, Ryłko, Reserved czy Vistula.

Są to marki, które nie akceptują niskiej jakości, stąd szukają wyłącznie sprawdzonych partnerów dostarczających torby papierowe na zakupy spełniające określone kryteria w zakresie wytrzymałości, estetyki i dbałości o detale wykończeniowe. Ecosac odpowiada na te potrzeby.

Torby papierowe produkujemy z najwyższej jakości papieru eko kraft, który jest materiałem w 100% biodegradowalnym, a więc przyjaznym środowisku naturalnemu. Zastosowanie papieru o odpowiedniej grubości przekłada się na dużą trwałość toreb, dzięki czemu mogą być one użytkowane znacznie dłużej, niż tylko podczas pokonywania drogi ze sklepu do domu. Tym samym rośnie szansa na to, że klient zachowa bliski kontakt z marką i nabierze do niej zaufania, co powinno się przełożyć na jego przyszłe decyzje zakupowe.

Rada

Biodegradowalność naszych toreb papierowych na zakupy może być zaakcentowana np. w formie nadruku informacyjnego – to znakomicie wpłynie na wizerunek marki, ponieważ współcześni konsumenci chcą nawiązywać relacje z markami wrażliwymi na potrzeby środowiska.

Duża dostępność i łatwy proces składania zamówienia

Wiedząc już, jakie torby papierowe na zakupy powinieneś wybrać do Twojego sklepu, możesz przejść do etapu poszukiwania ich dostawcy. Kieruj się tutaj przede wszystkim renomą producenta toreb reklamowych, jego stażem rynkowym oraz listą klientów, z którymi na co dzień współpracuje. Pod każdym z tych względów na polskim rynku wyróżnia się Ecosac.

Jesteśmy jednym z najbardziej renomowanych producentów toreb papierowych w Polsce. Stawiamy na partnerskie warunki współpracy, na pierwszym miejscu stawiając satysfakcję naszych klientów. Dlatego uruchomiliśmy sklep internetowy z torbami reklamowymi, w którym wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu czy z biura zamówisz potrzebne Ci produkty.

To warto wiedzieć

W sklepie internetowym Ecosac zamówisz torby papierowe na zakupy już od 100 sztuk – nie musisz więc robić dużych zapasów.

Jeśli natomiast chcesz złożyć znacznie większe zamówienie i mieć gwarancję szybkiej realizacji, to nie będzie z tym żadnego problemu. W Ecosac zainwestowaliśmy w nowoczesną linię technologiczną, która umożliwia nam produkowaniem aż do 5 000 000 toreb papierowych miesięcznie.

Może zainteresują Cię również:
Zadzwoń do nas Sklep internetowy
service-technology service-bags service-ecommerce allegro-icon facebook-icon instagram-icon