-->

Torby papierowe z nadrukiem, stanowią obecnie jedną z najskuteczniejszych metod zwiększenia rozpoznawalności danego przedsiębiorstwa, wśród jego klientów. Będąc przyjazną dla środowiska alternatywą opakowań na zakupy oraz prezenty, posiadają wysoki wyznacznik jakości, co przekłada się w znacznym stopniu na postrzeganiu ich jako prestiżowe. Produkowane przez Ecosac torby papierowe z nadrukiem, cechuje nie tylko wyjątkowa wytrzymałość i wykonanie nadruków, ale przede wszystkim szerokie spektrum możliwości. Wszystko dzięki trzem różnym metodom nadruku, którym poddawane są torby w zależności od wymagań klienta.

Torby papierowe z nadrukiem – Ecosac

Wysokiej jakości, torby papierowe z nadrukiem, stanowią najczęściej wybierany produkt z bogatej oferty Ecosac. Specjalnie wyselekcjonowane materiały, pozwalają na otrzymanie wyjątkowo trwałych oraz estetycznych nadruków, które doskonale sprawdzają się jako dodatkowa reklama. Ecosac oferuje swoim klientom możliwość wykonania nadruku na torbach metodą fleksodruku oraz offsetową. Torby papierowe z nadrukiem wykonujemy po uprzednim zapoznaniu się z projektem oraz oczekiwaniami klienta. Oferujemy również możliwość skorzystania z usług naszych doświadczonych grafików. Warto także dodać, iż jako nieliczni w kraju umożliwiamy wykonanie torby papierowej z nadrukiem zdjęciowym.

Dokładne informacje, dotyczące tworzenia projektów oraz ich przygotowania do druku przez nasze studio DTP, znajdą Państwo tutaj.

Nadruk fleksograficzny w ofercie Ecosac – Torby papierowe z nadrukiem fleksograficznym

Rozwiązaniem dającym możliwość druku na całej powierzchni eko torebki jest metoda fleksodruku. Minimalna ilość zamówienia w tym przypadku to 5000 sztuk. Torebki papierowe z nadrukiem znajdujące się w tej ofercie, skierowane są do tej grupy Klientów, która zamawia hurtowe ilości toreb, a jej celem jest osiągnięcie najniższej ceny za torbę z nadrukiem. Wycena torby z nadrukiem oraz fotopolimeru możliwa jest po zapoznaniu się przez nas z następującymi parametrami: rozmiar torby, rodzaj papieru, rodzaj uchwytu, nakład, ilość kolorów i powierzchnia zadruku.

Precyzyjną wycenę umożliwi nam przesłany projekt. Termin realizacji zamówienia wysokonakładowego (przy standardowych rozmiarach toreb) wynosi około 2 tygodnie. Dokładna data ustalana jest w dniu akceptacji warunków zamówienia i wizualizacji projektu.

Nadruk offsetowy w ofercie Ecosac

Rozwiązaniem dającym również możliwość druku na całej powierzchni torby (a także w jej środku) jest metoda offsetowa. Minimalna ilość zamówienia dla tego typu produkcji to 1000 sztuk. Oferta skierowana jest zarówno dla Klientów zamawiających małe jak i hurtowe ilości toreb. Jesteśmy w stanie wyprodukować torby papierowe z nadrukiem w każdym rozmiarze. Wybierając nasze standardowe rozmiary, nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów związanych z wykonaniem wykrojnika. W swojej ofercie posiadamy listę ponad 100 wykrojników (lista wykrojników torby pionowe, lista wykrojników torby poziome). Co więcej, metoda ta pozwala na zastosowanie różnego rodzaju uszlachetnień:

  • zabezpieczenie lakierem offsetowym – bez laminatu,
  • laminat folią matową,
  • laminat folią błyszczącą,
  • lakier UV (błyszczący) na laminacie matowym,
  • hot stamping (złocenie na gorąco),
  • druk wypukły.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas
service-technology service-bags service-ecommerce allegro-icon facebook-icon instagram-icon