-->

Ecosac jest  jednym z liderów w produkcji ekologicznych toreb papierowych. Od wielu lat współpracuje z największymi markami konsumenckimi z różnych branż przemysłu (m.in. odzieżowymi, obuwniczymi, spożywczymi). Nasz zakład produkcyjny oraz nowoczesne biura usytuowane są w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Górnośląskiego Parku Przemysłowego w Katowicach. W związku z rozbudową parku maszynowego stale się rozwijamy i zwiększamy swoje moce produkcyjne.

Za sukcesem firmy stoją nasi pracownicy, bez których przedsiębiorstwo nie byłoby w stanie funkcjonować i rozwijać się. W Ecosac panuje życzliwa i przyjazna atmosfera. Każdy pracownik w pierwszych dniach swojego zatrudnienia wspierany jest przez opiekuna, który wdraża go w codzienne obowiązki.

Co więcej Ecosac oferuje swoim pracownikom szeroki pakiet benefitów:

Ubezpieczenie grupowe na życie
Naszym pracownikom oferujemy ubezpieczenie grupowe na bardzo korzystnych warunkach.

Opieka medyczna
W trosce o zdrowie naszych pracowników, oferujemy szeroki zakres usług medycznych, które pozwolą im cieszyć się doskonałym zdrowiem przez wiele lat.

Karta sport i kultura
Staramy się również dbać o zdrowie i wypoczynek naszych pracowników w ich wolnym czasie.

Bony
Naszych pracowników motywujemy również bonami upominkowymi przyznawanymi z okazji urodziny/ świąt/ Mikołaja

Szkolenia
Pragnąc zaspokoić potrzebę rozwoju i samorealizacji naszych pracowników, w zależności od potrzeb, organizujemy dla nich, różnego rodzaju szkolenia.

Wyjazdy, spotkania integracyjne
Dbając o dobrą atmosferę, organizujemy spotkania/wyjazdy integracyjne, na których współpracownicy mogą się bliżej poznać i spędzić wspólnie miło czas.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy!

Zadzwoń do nas
service-technology service-bags service-ecommerce allegro-icon facebook-icon instagram-icon