Contact

          • Contact data
          •  
          • AP Holding S.A.
          • Konduktorska 39 B - C
          • 40 -155 Katowice
          • tel.: +48 32 781 21 30
          • fax.: +48 32 781 21 32
          • e-mail: info@apholding.pl
          • Skype: Ecosac_APHolding
 
              • Sales Department
              • Katarzyna Harnot 
              • tel.: + 48 32 781 21 37
              • mobile: + 48 606 837 700
              • e-mail: k.harnot@apholding.pl
Justyna Pabisz
tel.: + 48 32 781 21 34
mobile.: + 48 734 488 198
e-mail: j.pabisz@apholding.pl
 
Joanna Gochna
tel.: + 48 32 781 21 39
e-mail: j.gochna@apholding.pl
 
            • Agnieszka Polak
              • tel.: + 48 32 781 21 33
                mobile.: + 48 694 848 144
                e-mail: a.polak@apholding.pl
              •  
    •  
    • Administration Department
    • Katarzyna Król
    • tel.: + 48 32 781 21 30
    • mobile: + 48 606 953 200
    • e-mail: k.krol@apholding.pl
    •  
  • Production
  • Grzegorz Wojdalski
  • tel.: + 48 32 781 21 35
  • mobile: + 48 600 088 639
  • e-mail: g.wojdalski@apholding.pl
  •  
  • Logistics
  • Renata Pawula
  • tel.: + 48 32 781 21 31
  • mobile: + 48 608 209 523
  • e-mail: r.pawula@apholding.pl
  •  
  • Warehouse
  • mobile: + 48 882 161 704
  •  

+

=




AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityka Prywatności COOKIES