O nas / Technologia

O nas - AP Holding S.A.

AP Holding S.A. jest liderem w produkcji ekologicznych toreb papierowych na polskim rynku opakowań. Firma powstała w sierpniu  2008 roku, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, na profesjonalną obsługę firm w zakresie dostarczania toreb papierowych dla różnych sektorów rynku. Początkowo funkcjonowała  pod nazwą AP Holding Sp. z o.o. Sp. k., w marcu 2012 roku została przekształcona w spółkę akcyjną - AP Holding S.A. Od początku swojej działalności firma skupia się na używaniu materiałów przyjaznych środowisku.

 
Certyfikaty
W naszej pracy skupiamy się na tym, aby każdy proces produkcyjny był jak najbardziej przyjazny środowisku. W tym celu dbamy o jak najmniejsze zużycie surowców. Większość papierów, z których produkujemy torby, posiada certyfikat FSC® wydany przez Rainforest Alliance przy współpracy z NEPCon lub pochodzi z recyklingu. Nadruki na torbach wykonywane są przy pomocy najwyższej jakości ekologicznych farb wodnych. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie wykonać torby papierowe z nadrukiem zdjęciowym.


Zaufali nam
Staramy się, aby oferowane przez nas produkty zaspokajały potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy dumni z dotychczasowej współpracy z wieloma wiodącymi markami, zarówno w Polsce, jak i Europie. Zaufali nam: Reserved, Stokrotka, Wojas, Delima, Bytom, Ryłko, Castorama, Leroy Merlin, Mohito, Puma, Timberland, Orsay i wielu innych. Docieramy także do mniejszych sieci. Nie ograniczamy się jedynie do Klienta masowego, swoją ofertę adresujemy także do odbiorców detalicznych.

 

Technologia
Nasz park maszynowy wyposażony jest w maszyny o najwyższych parametrach produkcyjnych. Posiadamy w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, które umożliwiają wyprodukowanie około 60 000 toreb w ciągu 8 godzin, czyli około 5 000 000 toreb miesięcznie. Automatycznie ustawiane parametry pozwalają na bezobsługowe wykonywanie wielu czynności koniecznych do wyprodukowania torby ekologicznej "ecosac". Nasze maszyny wykonują równolegle czynności związane z wytworzeniem toreb i mocowaniem uchwytów, co daje nam czołowe miejsce wśród producentów toreb w Europie Centralnej.

 

Nasza misja
Naszą misją jest dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do  potrzeb. Staramy się, aby zakres świadczonych przez nas usług był kompleksowy i spełniał potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę, a wszystko to dzięki bardzo dobrej współpracy naszego Zespołu.

 

 

 AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.