Nadruki

Druk: fleksodruk/offset/sitodruk

Stosujemy następujące metody nadruku: sitodruk, fleksodruk, offset. Wybór sposobu zadruku dokonywany jest po zapoznaniu się z projektem torby i oczekiwaniami Klienta. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie wykonać torby papierowe z nadrukiem zdjęciowym.

 

Nadruk fleksograficzny:

 

Rozwiązaniem dającym możliwość druku na całej powierzchni torby jest metoda fleksodruku. Minimalna ilość zamówienia w tym przypadku to 3000 sztuk. Oferta ta, skierowana jest dla tej grupy Klientów, która zamawia hurtowe ilości toreb a jej celem jest osiągnięcie najniższej ceny za torbę z nadrukiem. Wycena torby z nadrukiem oraz fotopolimeru możliwa jest po zapoznaniu się przez nas z następującymi parametrami: rozmiar torby, rodzaj papieru, rodzaj uchwytu, nakład, ilość kolorów i powierzchnia zadruku.

Precyzyjną wycenę umożliwi nam przesłany projekt.

Termin realizacji zamówienia wysokonakładowego (przy standardowych rozmiarach toreb) wynosi około 2 tygodnie. Dokładna data ustalana jest w dniu akceptacji warunków zamówienia i wizualizacji projektu.

 

Nadruk offsetowy:


Rozwiązaniem dającym również możliwość druku na całej powierzchni torby (a także w jej środku) jest metoda offsetowa. Minimalna ilość zamówienia dla tego typu produkcji to 500 sztuk. Oferta, skierowana jest zarówno dla Klientów zamawiających małe jak i hurtowe ilości toreb. Jesteśmy w stanie wyprodukować torby w każdym rozmiarze. Wybierając nasze standardowe rozmiary nie ponosicie Państwo kosztów związanych z wykonaniem wykrojnika. W swojej ofercie posiadamy listę ponad 100 wykrojników (lista wykrojników torby pionowe, lista wykrojników torby poziome). Co więcej, metoda ta pozwala na zastosowanie różnego rodzaju uszlachetnień: zabezpieczenie lakierem offsetowym - bez laminatu, laminat folią matową, laminat folią błyszczącą, lakier UV (błyszczący) na laminacie matowym, hot stamping (złocenie na gorąco), druk wypukły.


Sitodruk:


Nadruki niskonakładowe wykonujemy metodą sitodruku. Minimalna ilość zamówienia to 100 sztuk. Nadruki tego typu to propozycja dla grupy Klientów, zamawiającej małe ilości toreb papierowych (targi, konferencje, małe sklepy, przedszkola, szkoły), ze świadomością ograniczeń, jakie niesie metoda sitodruku. Ograniczenia te dotyczą powierzchni zadruku, dlatego też, przed przystąpieniem do produkcji, każdy projekt jest przez nas weryfikowany i dopasowywany do tej techniki.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.