Aktualności

Jak wyczarować świąteczne opakowanie z papierowej eko torby?


Ekologiczne papierowe torebki wcale nie muszą być nudne. Wystarczy odrobina pomysłu i kreatywności żeby z szarej papierowej torby wyczarować piękne opakowanie na mikołajkowy prezent. Do tego celu potrzebne nam będą nożyczki, klej, brokat w tubce, brystol lub kolorowy papier oraz oczywiście papierowa torba Ecosac, którą w zależności od tego co podpowiada nam wyobraźnia możemy przeistoczyć w renifera, bałwanka czy świąteczną choinkę. Z papieru kolorowego lub brystolu wycinamy kształty, które posłużą nam do wykreowania niepowtarzalnego opakowania. Do wykonania renifera użyjemy szarej papierowej torebki. Z papieru kolorowego wycinamy oczy i nos, a z szarego rogi. Następnie wszystkie elementy przyklejamy. Dla uzyskania lepszego efektu nos renifera możemy ozdobić czerwonym brokatem. Podobnie można wykonać bałwana z tym, że do tego celu możemy wykorzystać papierową torbę w kolorze białym. Jako oczy doskonale sprawdzą się guziki, a marchewkowy nos wytniemy z pomarańczowego papieru kolorowego. Zieloną torbę Ecosac możemy udekorować przyklejając na nią świąteczną choinkę w ciemniejszym lub jaśniejszym odcieniu, na której namalujemy błyszczące, brokatowe bombki. Na czubku drzewka przyklejamy papierową gwiazdkę i gotowe! Pomysłów na gwiazdkowe i mikołajkowe opakowania znalazłoby się jeszcze sporo. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni lub poszukać inspiracji w Internecie. Jedno jest pewne - własnoręcznie przygotowana torebka będzie oryginalna i jedyna w swoim rodzaju!


Jeśli nie DIY to może świąteczne nowości Ecosac?


Jeśli nie macie cierpliwości i czasu, żeby wykonać samodzielnie świąteczne opakowanie, przedstawiamy Wam kilka nowości, które pojawiły się w naszym sklepie online. Wśród nich znalazły się białe torby papierowe ozdobione motywami choinki, gwiazdki i prezentu. Dostępne są w niebieskiej, czerwonej i zielonej wersji kolorystycznej. Najmłodszym spodoba się eko torba z kolorową, świąteczną choinką. Bardzo ciekawą propozycją jest także torebka z napisem “Merry Christmas and Happy New Year”. Niezależnie od tego, czy wybierzecie którąś ze świątecznych propozycji ecosac czy skorzystacie z przedstawionych w tym artykule pomysłów, decydując się na ekologiczne papierowe torebki robicie prezent nie tylko swoim najbliższym. W czasach gdy zanieczyszczenie odpadem opakowaniowym zaczyna osiągać alarmujący poziom, każda z pozoru nawet najmniejsza czynność i gest jak podarowanie prezentu zapakowanego w eko torbę jest ukłonem w stronę środowiska i wszystkich, którzy zamieszkują naszą planetę.AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.