Aktualności

Młodszy specjalista ds. obsługi sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • inicjowanie i kształtowanie trwałych relacji z potencjalnymi i dotychczasowymi Klientami
  • przygotowanie ofert handlowych
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa Klientów - codzienne kontakty z klientem angielskojęzycznym drogą mailową i telefoniczną
  • aktywne wspieranie sprzedaży produktów znajdujących się w ofercie firmy
  • pozyskiwanie i obsługa Klientów z wykorzystaniem stacjonarnych narzędzi pracy
  • współpraca z działem produkcji w zakresie realizacji zleconych projektów
  • usprawnianie procesów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • predyspozycje do pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i otwartość
  • prawo jazy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność działania
  • pracę w przyjaznym i młodym zespole nastawionym na osiąganie celów zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: info@apholding.pl

AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność