Конта́кт

          • Контактные данные
          •  
          • AP Holding S.A.
          • Konduktorska 39 B - C
          • 40 -155 Katowice
          • Тел.: +48 32 781 21 30
          • Факс.: +48 32 781 21 32
          • e-мейлl: info@apholding.pl
          • Skype: Ecosac_APHolding
 
              • Отдел продаж
              • Katarzyna Harnot
              • Тел.: + 48 32 781 21 37
              • Моб.: + 48 606 837 700
              • Е-мейл: k.harnot@apholding.pl
              •  
              • Agnieszka Orciuch- Szypulska
              • Тел.: + 48 32 781 21 34
              • Моб.: + 48 734 488 198
              • Е-мейл: a.szypulska@apholding.pl
              •  
Ksenia Marchewka
Тел.: + 48 32 781 21 29
Моб.: + 48 728 980 513
Е-мейл: k.marchewka@apholding.pl
 
Joanna Gochna
Тел.: + 48 32 781 21 39
Е-мейл: j.gochna@apholding.pl
            •  
              • Katarzyna Fonfara
              • Тел.: + 48 32 781 21 36
              • Моб.: +48 606 852 700
              • Е-мейл: k.fonfara@apholding.pl
              •  
    •  
    • Администрация
    • Katarzyna Król
    • Тел.: + 48 32 781 21 30
    • Моб: + 48 606 953 200
    • Е-мейл: k.krol@apholding.pl
    •  
  • Производство
  • Grzegorz Wojdalski
  • Тел.: + 48 32 781 21 35
  • Моб.: + 48 600 088 639
  • Е-мейл: g.wojdalski@apholding.pl
  •  
  • Логистика
  • Renata Pawula
  • Тел.: + 48 32 781 21 31
  • Моб.: + 48 608 209 523
  • Е-мейл: r.pawula@apholding.pl
  •  
  • Склад
  • Тел.: + 48 882 161 704
  •  


AP Holding S.A.
ul. Konduktorska 39 B-C ,
40-155 Katowice

www.ecosac.pl

 

tel.:  +48 32 781 21 30
fax.: +48 32 781 21 32

e-mail: info@apholding.pl

 skype: Ecosac_APHolding

Nasza Społeczność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.